Новинка

БизиКуб размер 30*30*30 розовый. Развивающий куб с доступом во внутрь. Бізіборд, Бізікуб. Busy board
3 290 ₴
- В наличии
- Код: 3001
+380 (95) 013-48-53
отдел заказоввозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Бізикуб від Space ME, це 5 функціональних сторін + механізм, що відкривається (доступ у всередину), більше 30 зон для взаємодії: замочки, лабіринти, шестерні, цифри, вимикачі, ланцюжки, знімний елементи, обертові елементи, кнопочки, шнурочки, двері, картинки тварин , застібка, ремінці, липучка, рахунки та інші елементи.
Наші бізикуби:
зручні у використанні;
можна перенести у будь-яке потрібне вам місце;
дитина розвивається самостійно;
покращують дрібну моторику;
ваш малюк безперервно вивчає та взаємодіє з різними функціональними предметами;
одна іграшка може швидко набриднути, а бізикуб – це 30 іграшок в одній.
Куб розрахований на вік від 9 місяців до 4 років
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Возраст | От 6 мес |
| Тип | Бизиборд |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Розовый |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Собственное производство |
| Размеры | |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 290 ₴



