
БізіКуб розмір 30*30*30 космос. Розвивальний куб із доступом усередину. Бізіборд, Бізікуб. Busy board
3 290 ₴
- В наявності
- Код: 20412
Хто в дитинстві не мріяв стати космонавтом?
Вивчайте простори космосу 🚀 разом із space me
Сотні дітей уже отримали наші Бізікуби та не відходять від них 😄🙃
Ми можемо довірити всім дорослим, що це буде найкраща покупка та найулюбленіша нова іграшка — адже в Бізі є як мінімум 25 різних ігор!
Тепер батьки можуть поратися своїми справами, поки дитина зайнята не менш важливим — пізнанням світу 🙌🏼
Бізікуб — власного виробництва від Space ME, це 5 функціональних сторін + механізм, що відкривається (доступ усередину), понад 20 зон для взаємодії: замочки, лабіринти, шестерні, цифри, вимикачі, ланцюжки, знімні елементи, обертові елементи, кнопочки, шнурочки, двері, картинки тварин, застібка, ремінці, липучка, рахівниця та інші елементи.
Наші бізікуби:
- зручні у використанні;
- можна перенести в будь-яке потрібне вам місце;
- дитина розвивається самостійно;
- покращують дрібну моторику;
- ваш малюк безперервно вивчає і взаємодіє з різними функціональними предметами;
- одна іграшка може швидко набриднути, а бізікуб — це від 14 іграшок в одній.
Ви завжди можете замінити, додати або прибрати будь-який елемент на бізікубі, а також спростити додаткові фотографії бізікуба цілком або його окремих елементів або обговорити збирання індивідуальної іграшки — для цього під час оформлення замовлення вкажіть в коментарі ваш запит і наш менеджер зв'яжеться з вами, або ви можете зв'язатися з нашим менеджером самостійно будь-яким зручним для вас способом:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вік | Від 6 міс |
| Тип | Бізіборд |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
- Ціна: 3 290 ₴





