Новинка

Бізикуб розмір 30*30*30 синій. Розвивальний куб. Бізіборд. Бізіборд. Бізікуб. Busy board
3 290 ₴
- В наявності
- Код: 20411
+380 (95) 013-48-53
отдел заказовповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бізикуб від Space ME, це 5 функціональних сторін + механізм, що відкривається (доступ у всередину), більше 30 зон для взаємодії: замочки, лабіринти, шестерні, цифри, вимикачі, ланцюжки, знімний елементи, обертові елементи, кнопочки, шнурочки, двері, картинки тварин , застібка, ремінці, липучка, рахунки та інші елементи.
Наші бізикуби:
зручні у використанні;
можна перенести у будь-яке потрібне вам місце;
дитина розвивається самостійно;
покращують дрібну моторику;
ваш малюк безперервно вивчає та взаємодіє з різними функціональними предметами;
одна іграшка може швидко набриднути, а бізикуб – це 30 іграшок в одній.
Куб розрахований на вік від 9 місяців до 4 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вік | Від 6 міс |
| Тип | Бізіборд |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Синій |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 290 ₴


