
Бізікуб — власного виробництва від Space ME, це 5 функціональних сторін + механізм, що відкривається (доступ усередину), понад 20 зон для взаємодії: замочки, лабіринти, шестерні, цифри, вимикачі, ланцюжки, знімні елементи, обертові елементи, кнопочки, шнурочки, двері, картинки тварин, застібка, ремінці, липучка, рахівниця та інші елементи.
Наші бізікуби:
- зручні у використанні;
- можна перенести в будь-яке потрібне вам місце;
- дитина розвивається самостійно;
- покращують дрібну моторику;
- ваш малюк безперервно вивчає і взаємодіє з різними функціональними предметами;
- одна іграшка може швидко набриднути, а бізікуб — це від 14 іграшок в одній.
Ви завжди можете замінити, додати або прибрати будь-який елемент на бізікубі, а також спростити додаткові фотографії бізікуба цілком або його окремих елементів або обговорити збирання індивідуальної іграшки — для цього під час оформлення замовлення вкажіть в коментарі ваш запит і наш менеджер зв'яжеться з вами, або ви можете зв'язатися з нашим менеджером самостійно будь-яким зручним для вас способом:
VIBER / TELEGRAM / WHATSAPP / моб: +38 095 013 48 53
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 6 міс |
| Тип | Бізіборд |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 250 мм |
- Ціна: 2 790 ₴


