
БізіКуб розмір 30*30*30 червоний. Розвивальний ігровий куб. Бізіборд. Бізікуб. Бізіборд. Бізікуб. Busy board
2 850 ₴
- В наявності
- Код: 20403
Бізікуб — власного виробництва від Space ME, це 5 функціональних сторін + механізм, що відкривається (доступ усередину), понад 20 зон для взаємодії: замочки, лабіринти, шестерні, цифри, вимикачі, ланцюжки, знімні елементи, обертові елементи, кнопочки, шнурочки, двері, картинки тварин, застібка, ремінці, липучка, рахівниця та інші елементи.
Наші бізікуби:
- зручні у використанні;
- можна перенести в будь-яке потрібне вам місце;
- дитина розвивається самостійно;
- покращують дрібну моторику;
- ваш малюк безперервно вивчає і взаємодіє з різними функціональними предметами;
- одна іграшка може швидко набриднути, а бізікуб — це від 14 іграшок в одній.
Ви завжди можете замінити, додати або прибрати будь-який елемент на бізікубі, а також спростити додаткові фотографії бізікуба цілком або його окремих елементів або обговорити збирання індивідуальної іграшки — для цього під час оформлення замовлення вкажіть в коментарі ваш запит і наш менеджер зв'яжеться з вами, або ви можете зв'язатися з нашим менеджером самостійно будь-яким зручним для вас способом:
VIBER / TELEGRAM / WHATSAPP / моб: +38 095 013 48 53
(Комплектація колесами окрема опція):
Сторона 1
- Космонавт із двосторонніми паєтками та застібкою — змійкою;
- Замок із ланцюжком;
- крутний елемент із бісером;
- Цифри від 0-9.
Сторона 2
- 2 одинарних двері з різними замками (картки тварин усередині);
- 1 великі подвійні двері із затяжним замком (картки тварин усередині).
Сторона 3
- Лабіринт Хвиля;
- 5 шестерень;
- Застежка- молния;
- Застібка — ремінь;
- Застежка – фастекс;
- Липучка;
- Кнопка.
Сторона 4
- 3 елементи, що відкриваються (всередині картинки тварин);
- Ракета з космонавтами ;
- Спінер.
Сторона 5 (дах)
-Шестеренка з бісером;
- Сортер Фігури з прорізами;
- Потрійні рахунки з намистинами;
- Лабіринт Спіраль;
- Вимикач.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Висота | 300 мм |
| Вік | От 9 мес |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Бізіборд |
- Ціна: 2 850 ₴








